EŞYA PAKETLEME

user
Updated on

Hanımların ve beylerin günümüzde en büyük sorunlarından birisi taşınmaktır. Özellikle bir evden başka bir eve taşınmada sorun yaşayan insanlar eşyalarının sağlam bir şekilde teslim edilmemesinden dert yanıyorlardı. Bu tür ihtiyaçların sonucunda ortaya çıkan ve yeni bir sektörü oluşturan nakliyat, her zaman kaliteli ve dikkatli bir biçimde yapılmalıdır. Müşterilerin isteklerine göre hareket eden ve bunun sonucunda kaliteli hizmet vermeye devam eden firmamız taşıtmak istediğiniz eşyalarınızı yerinde tespit edip paketleme işlemini gerçekleştiriyor.

Büyükten küçüğe her türlü eşyanızı zarar görmemesi için uygun araçlar kullanarak paketleyen çalışma arkadaşlarımız aynı zamanda aynı hassasiyet ve dikkatle eşyalarınızı araçlarımıza yükleyip istediğiniz adrese iletiyor. Karton, ambalaj, ambalaj ipi, güçlü yapıştırıcılar, streçler ve yükleme de kullanılan paletler paketleme esnasında kullandığımız ekipmanlardan yalnızca bir kaçıdır. Paketleme işlemlerimiz büyük bir titizlikte ve dikkatle bitirildikten sonra hızlı bir biçimde eşyalarınız araçlarımıza taşınır. Bundan sonraki süreçte ise taşıma esnasında eşyalarınız zarar görmesin diye dizayn edilmiş olan büyüklüğü eşyalarınıza bağlı olarak değişen araçlarımıza yüklemelerimizi ergonomik ve güvenli bir şekilde yapıyoruz.

Eviniz yüksek katlı apartmanlarda bulunsa bile taşıma asansörü kullanarak evinizden eşyalarınızı sorunsuz bir biçimde indirebiliyoruz. Burada size ve ailenize düşen görev, eşyalarınızın nasıl yüklendiği ve paketlendiğini incelemek olacaktır. Size ters gelen durumları çalışma esnasında bildirebilir, işlemleri sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alarak çıktığımız yolda emin adımlarla yürürken sizlerin de taşımacılık konusunda bizden yardım almanız bizleri mutlu edecektir. Teknolojik ve modern aletler kullanılarak güvenli sevkiyat yapan şirketimizi denediğinizde rakiplerimizin çok önünde olduğumuzu görebilirsiniz. Donanımlı web adresimizden iletişim numaralarımıza ulaşabilir, öğrenmek istediğiniz konular hakkında detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. Pişman olmamak için Tekbir nakliyatı seçin!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *